>
Czech Superleague

MAIN MENU



PROKON

LEIKO
  

Czech Superleague 2013 - IPSC handgun - 3.kolo - Žalany

 -

REGISTRACE


Krok 1/2



Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé‚ si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


Rozhodčí se po dohodě s MD/RM registrují do prematche odkazu v levém menu.


Squad č: 0 PREMATCH
[#24/13]
Černý Václav, Šedina Jiří, Hakala Jiří, Horký Pavel, Šimek Franta, Jirásek Petr, Karlová Petra, Klecanda Kvido, Körner Stanislav, Kuchta Miroslav, Kuchtová Jana, Marek Jiří, Mařík Milan, Šorer Jiří, Pazourková Eva, Petýrek Vlastimil, Špička Jan, Portych Josef, Prepletaný Jan, Rakušan Josef, Rakušan jun. Josef, Rehberger Ivo, Sedy Roman, Synek Petr,

Squad č: 1
[#13/13]
OBSAZENO
Červinka Leoš, Heglas Jakub, Liehne Jan, Liehne Zdeněk, Macoun Karel, Pulicar Jaroslav, Pýcha Jaroslav, Rataj Jan, Slovaček Pavel, Sochan Jiří, Strýc Michael, Svoboda Pavel, Wilk ivo,

Squad č: 2
[#10/13]
VYBRAT
Šafránek Lumír, Bárta Ondřej, Batěk Jaroslav, Beneš Stanislav, Jireš Pavel, Jireš Jakub, Kotrouš Pavel, Kotroušová Denisa, Prostřední Jakub, Vltavský Miroslav,

Squad č: 3
[#10/13]
VYBRAT
Helán Vít, Hořínek Miloš, Kolář Milan, Kubáč Vítězslav, Němeček Zdenek, Rossl Karel, Šustr Miloš, Václavík Jaroslav, Zdeněk Heneš, Zdeněk Heneš,

Squad č: 4
[#9/13]
VYBRAT
Košťák Jan, Krzyzaniak Roman, Krzyzaniak Marzena, Marcinek Pavel, Marcoňová Nikol, Marek Přemysl, Šoustar Ivo, Plzák Jiří, Zárubová Markéta,

Squad č: 5
[#13/13]
OBSAZENO
Šťastný Petr, Bahenský Michael, Dvořák Petr, Feix Radim, Ivo Strnad, Koblasa Bohumil, Korecký Jan, Koucký Vladimír, Manolevski Michael, Marx Jakub, Potůčková Ludmila, Volesak Jan, Zeman Marcel,

Squad č: 6
[#10/13]
VYBRAT
Galazka Marcin, Jedlicka Jiri, Mikula Jakub, Pawlik Celina, Petrov Oleg, Polívka Vladimír, Sokolowski Leszek, Švehla Zdeněk, Švehla ml. Zdeněk, Zhuravlev Andre,

Squad č: 7
[#11/13]
VYBRAT
Šebo Robin, Havlíček Miroslav, Hos Ivan, Hvížďala Marek, Kameníček Miroslav, Kameníček Martin, Kolakowski Jan, Pijáček Petr, Smutný Petr, Štěpán Michal, ZAPLETAL MIROSLAV,

Squad č: 8
[#10/13]
VYBRAT
Bindik Franta, Dadák Pavel, Koblic Jan, Kratochvil Jan, Podlesak Roman, Rek Boris, Silhavy Erik, Stránský Viktor, Strnad Ivo, Vinduska Vaclav,

Squad č: 9
[#9/13]
VYBRAT
Brdlík Martin, Brož Jiří, Kovařík Milan, Kysela Miloš, Novotný Jiří, Prošek Jan, Souček Jan, Stahl Robert, Vohnout Martin,

© Sedina Jiri 2010